where to go in bodrum
HAKKIMIZDA BODRUMDA NEREYE GİDİLİR BODRUM OTELLERİ BODRUM MÜZESİ DERGİLERİMİZE REKLAM VERİN İLETİŞİM ANA SAYFA
Bodrumda Nereye Gidilir
Bodrumda Nereye Gidilir Bu yıl 14.sayısı Haziran ayında çıkan Bodrum'da Nereye Gidilir dergisi www.nereyegidilir.com sitesi ile birlikte Bodrum'un en güncel etkinlik ve mekân tanıtıcı yayınıdır. Yılda bir kez basılan rehber kitabımız ile birlikte Bodrum'da en zengin içeriğe sahip olan www.nereyegidilir.com sitesi aynı zamanda Türkçe ve İngilizce yayınlanan tablet ve cep telefon uygulamalarımızın da ana kaynağıdır
En Son Çıkan Sayımız
Bodrumlife Sayı 33 Agustos 2108
Üç ayda bir çıkan Bodrumlife Dergisi Bodrum'un en nitelikli dergisidir. Bodrum'a dair ne varsa sloganı ile Bodrum'un kültür, sanat, kent yaşamı hakkında her sayısında pek çok konuya değinen, Bodrumla ilgili güzel yaşam ipuçları veren keyifli bir dergidir. Bodrum'da gazetecilerde ve D&R mağazalarında bulunmaktadır.
Bodrum Guide 2013
 
 
 


1996 yılından günümüze Bodrum için...

Bodrum'da 1996 yılından bu yana yayıncılık ve reklam sektöründe ilklere imza atmış bir ekibiz. 1996 yılından itibaren Türkçe ve İngilizce olarak yayınlanan aylık Bodrum Magazin dergimiz ve yanısıra Bodrum Scope, Bodrumlife, Bodrum Style adlı yayınlarımız vardı ek olarak.. Bodrum Magazin 6 yıl süresince her ay yayınlandı. O yıllarda başka bir dergi yoktu Bodrum'da.

Kendimize Bodrum adına bir misyon yüklemiş ve 1997 yılından bu yana Bodrum'u www.bodrumlife.com web sayfaları aracılığıyla tüm dünyaya yakınlaştırmıştık. Bu site hâlâ BBC tarafından dünyaya tavsiye edilen tek Bodrum sitesidir.

Bodrum'un çehresi 2000'li yıllarda daha hızlı bir şekilde değişmeye, dönüşmeye başladığında farklı bir kurumsal yapı, yeni bir bakışla kendimizi güncelledik. 2001 Ocak sayısı Bodrum Magazin dergimizin son sayısı oldu.

2003 yılında bambaşka bir tasarım ve içerikle Bodrumlife ve Nereye Gidilir dergilerimiz ile yepyeni bir başlangıç yaptık.

Yayın ailemize 2007 Mayıs ayında Bodrum Sanat dergisi eklendi.

Günümüzde gelişen sanal dünyaya ve sosyal paylaşıma uyarak yayınlarının sürdürdüğümüz Bodrumlife, Bodrum'da Nereye Gidilir ve Bodrum Rehberi "Bodrum'a Dair Ne Varsa" isimli yayınlarımızla basılı medyada, internet ortamında, sosyal mecrada ve mobil cihazlarda yer alarak Bodrum'u en iyi şekilde tanıtmaya ve okuyuculara aktarmaya çalışmaktayız.

Biz dergilerimiz ve web sayfalarımızla Bodrum kent bilinci, kent kültürüne katkıda bulunduğumuza inanıyoruz, bunun için çaba sarf ediyoruz. Hele bu kent ülkemizde ve dünyada adını duyurmuş, tarih sayfalarına adını yazdırmış Bodrum gibi bir kentse yaptığımız işe karşı sorumluluğumuz artıyor.

Biz Bodrum'u ve bu yarımadada yaşamayı seviyoruz. Tıpkı her yıl akın akın yarımadamıza gelen konuklarımız gibi, sizler gibi..

Bu sevgiyi yaratan değerleri dergilerimizde, web sayfalarımızda bulabilirsiniz. Sizleri bu değerleri paylaşmaya davet ediyoruz.

Sevgi ve selamlarımızla,

Mermedya Yayıncılık İletişim Yayıncılık ve
Reklamcılık Ltd.Şti.
Yeşilyurtlular Ortakent sitesi No: 65
Ortakent Bodrum
Tel & Faks: 0 252 348 4602
GSM: 0532 2911812
E-Posta: info@bodrumlife.com


Bodrumlife Markası Mer Medya Yayıncılık İletişim ve Reklamcılık Ltd.Şti'nin tescilli markası olup Türkiyenin muhtelif yerlerinde LIFE adıyla yayınlanan hiç bir dergiyle hukuksal ve organik bağlantısı bulunmamaktadır.

Bodrumlife uygulamasını AppStore'dan indirebilirsiniz
 
 
Bodrum Guide 2013
"Bodrum-Bodrum'a dair Ne varsa" Necip Damar tarafından hazırlanmış ve yayınevimiz tarafından piyasaya çıkan en yeni yayınımızdır. 328 sayfalık bu rehber kitap size Bodrum'a geldiğinizde eşlik edecektir.Tüm D&R'larda ve İmge Kitabevi'nde bulabilirsiniz. D&R-Online Satın Alın
İmge Kitabevi-Online Satın Alın
App Store Apple
App Store Bodrumlife
Bodrum'da Nereye Gidilir sorusuna cevap verecek biri Türkçe diğeri İngilizce iki Apple iPhone-iPad uygulaması App Store'dan cep telefonunuza veya iPad'inize indirilebilir... Apple Store'da Bodrumlife ve BodrumGuide olarak arayınız.
 

 

Bodrumlife Publications tarafından yönetilen Diğer Web Siteleri
Bodrum'da nereye gidilir  square  Bodrumlife   square    Bodrum Otelleri   square   Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi     


Bütün Hakları Bodrumlife Publications Mermedya Limited Şirketi' ne aittir. Alıntı yapılamaz, Fotoğrafları izinsiz kullanılamaz 2006-2016 Copyrighted ©